Motosapiens jest niezależnym, hobbystycznym projektem, powołanym do życia i prowadzonym przez pasjonatów motocykli. Prowadzimy krucjatę, której celem jest budowanie “świadomego motocyklizmu” i wyjście poza schematy narzucane przez reklamodawców i specjalistów od marketingu.

Nie jesteśmy związani z żadną firmą, marką, ani redakcją. Na co dzień pracujemy w jednej z największych firm motocyklowych, jednak MOTOSAPIENS jest poza jej strukturami. Nie mamy też żanego sklepu i niczego nie sprzedajemy. Chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem.

Nie mamy też monopolu na wiedzę. Nieustannie uczymy się i jesteśmy otwarci na konstruktywne dyskusje i inspirujące tematy.

Działamy niezależnie, kręcąc filmy w zaprzyjaźnionych miejscach i biorąc na warsztat wszystkie produkty dostępne na polskim rynku. Staramy się nie faworyzować, ani deprymować żadnego z nich. Kryterium jakim się kierujemy to BEZPIECZEŃSTWO. Pracujemy tylko z produktami, które obiektywnie je poprawiają, o pozostałych nie mówimy wcale.

Poruszamy tematy ważne i nie boimi się tematów kontrowersyjnych dla branży. Zapraszamy do wspópracy pasjonatów i ekspertów, którzy chcą przyłączyć się do naszego projektu.

Działamy hobbistycznie, ale dostajemy równieżn pytania o płatne prezentacje. Jesteśmy otwarci na każdą formę wspólpracy, ale tylko na naszych zasadach. Szczegóły w zakładce WSPÓŁPRACA.

 

info@motosapiens.pl