Motosapiens jest niezależnym, hobbystycznym projektem, powołanym do życia i realizowanym przez pasjonatów motocykli. Prowadzimy krucjatę, której celem jest budowanie “świadomego motocyklizmu” i wyjście poza schematy narzucane przez reklamodawców i specjalistów od marketingu.

Nie jesteśmy związani z żadną firmą, marką, ani redakcją. Na co dzień pracujemy w jednej z większych firm motocyklowych, jednak MOTOSAPIENS jest poza jej strukturami. Nie mamy też żadnego sklepu i niczego nie sprzedajemy. Poprzez naszą działalność pragniemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem.

U nas znajdziecie wszystko co powinniście wiedzieć o kaskach, ubraniach i akcesoriach. Nasze filmy nie są produkowane pod żadnych sponsorów i sprzedają jedynie wiedzę i autentyczne opinie prowadzących! BEZ REKLAM, wciskania opłaconych produktów i marketingowego bełkotu.

Shoei, Arai, Alpinestars, Dainese, Rebelhorn, Adrenaline i inni konkurenci na tych samych zasadach? Nie produkujemy filmików reklamowych tylko UCZCIWE RECENZJE. Wybieramy produkty ze wszystkich marek dostępnych na rynku i nie ograniczamy się do żadnego dystrybutora, producenta, ani sklepu. Jedynym kryterium, którym się kierujemy to BEZPIECZEŃSTWO, więc nie zobaczycie u nas recenzji kasków z thermoPLASTIKU, ani najtańszych kurtek z poliestru.

Nie mamy też monopolu na wiedzę. Nieustannie uczymy się i jesteśmy otwarci na konstruktywne dyskusje i inspirujące tematy.

Działamy niezależnie, kręcąc filmy w zaprzyjaźnionych miejscach. Staramy się nie faworyzować, ani deprymować żadnego z wybranych produktów. Pracujemy tylko z produktami poprawiającymi poziom bezpieczeństwa motocyklisty i jego komfort, o pozostałych nie mówimy wcale.

Poruszamy tematy ważne i nie boimy się tematów kontrowersyjnych dla branży.  Zapraszamy do współpracy pasjonatów i ekspertów, którzy chcą przyłączyć się do naszego projektu.

Działamy hobbistycznie, ale dostajemy również pytania o płatne prezentacje. Jesteśmy otwarci na każdą formę wspólpracy, ale tylko na naszych zasadach. Szczegóły w zakładce WSPÓŁPRACA.

Jeśli podoba Ci się to co robimy zostań naszym patronem! https://patronite.pl/MotoSapiens

 

kontakt@motosapiens.pl